WYKOŃCZ PIĘKNIE SWOJE MIESZKANIE

Studio projektowe redNet Dom zadebiutowało na polskim rynku w 2008 roku.

Od początku swojej działalności zrealizowaliśmy już kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów.

Projektujemy wnętrza prywatne tj. mieszkania i domy jak i powierzchnie użytkowe takie jak: mała gastronomia, pomieszczenia fundacji czy przychodnie lekarskie.

Dotychczasowe doświadczenie oraz zdobyte zaufanie naszych zadowolonych klientów pozwala nam twierdzić, iż zajmujemy jedno z czołowych miejsc pośród firm świadczących usługi w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz na terenie całego kraju.

Cechujący nas profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły wykończenia gwarantują naszym klientom stworzenie w ich mieszkaniach unikalnych i niepowtarzalnych rozwiązań aranżacyjnych.

Dostępne pakiety wykończeń

 • PAKIET SILVER - przygotowany został z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Pakiet ten polecamy również osobom zainteresowanym wykończeniem wnętrza pod późniejszy wynajem. Materiały stosowane w tym pakiecie są wysokiej jakości, a profesjonalne wykonawstwo oszczędzi Państwu konieczności angażowania się w nadzór nad pracami wykończeniowymi.
 • PAKIET GOLD - umożliwia realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz.
  Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwalają stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza.
  Nasze doświadczenie przyniosło, wielu naszym Klientom, innowacyjne projekty w zakresie wymagających rozwiązań
  przestrzennych, jak również samych koncepcji aranżacyjnych.
 • PAKIET PLATINIUM - powstał z myślą o najbardziej wymagających Klientach. To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach.
  Jest to standard, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów o wyszukanych gustach. Nasi specjaliści
  i projektanci będą służyć Państwu fachową radą w trakcie całego procesu aranżacyjnego, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu.

Wykończ wnętrze z REDNET

pobierz katalog 

Kontakt

tel.: +48 502-454-636, tel.: +48 513-100-727

sprzedaz@apartamentygaski.com

UWAGA! Spotkania w Biurze Sprzedaży odbywają się wyłącznie w umówionych godzinach i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa zalecanych przez GIS.

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę OMN DEWELOPER Sp. z o.o. ul. Plac Wolności 5b/6 63-900 Rawicz (NIP 7792531023, REGON 520085459) w celu kontaktu zwrotnego i prezentacji oferty.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X