Wykończ pięknie swoje mieszkanie

Studio projektowe redNet Dom zadebiutowało na polskim rynku w 2008 roku. Od początku swojej działalności zrealizowaliśmy już kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów. Projektujemy wnętrza prywatne tj. mieszkania i domy jak i powierzchnie użytkowe takie jak: mała gastronomia, pomieszczenia fundacji czy przychodnie lekarskie. Dotychczasowe doświadczenie oraz zdobyte zaufanie naszych zadowolonych klientów pozwala nam twierdzić, iż zajmujemy jedno z czołowych miejsc pośród firm świadczących usługi w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz na terenie całego kraju. Cechujący nas profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły wykończenia gwarantują naszym klientom stworzenie w ich mieszkaniach unikalnych i niepowtarzalnych rozwiązań aranżacyjnych.

Wykończ wnętrze z REDNET

Katalog REdnet

Dostępne pakiety wykończeń

Program Silver przygotowany został z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Pakiet ten polecamy również osobom zainteresowanym wykończeniem wnętrza pod późniejszy wynajem.
Materiały stosowane w tym pakiecie są wysokiej jakości, a profesjonalne wykonawstwo oszczędzi Państwu konieczności angażowania się w nadzór nad pracami wykończeniowymi.
Pakiet Gold umożliwia realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz.
Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwalają stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza.
Nasze doświadczenie przyniosło, wielu naszym Klientom, innowacyjne projekty w zakresie wymagających rozwiązań
przestrzennych, jak również samych koncepcji aranżacyjnych.Pakiet powstał z myślą o najbardziej wymagających Klientach. To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach.
Jest to standard, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów o wyszukanych gustach. Nasi specjaliści
i projektanci będą służyć Państwu fachową radą w trakcie całego procesu aranżacyjnego, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu.